Föremål som liknar spegel förgylld
6184 Spegel
Förgylld, 90x40 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 6 maj 2024
5018 Spegellampetter
Såld: 2.400 kr
Såldes den 6 maj 2024
5017 Spegellampetter
Såld: 2.000 kr
Såldes den 29 april 2024
5019 Spegellampetter
Såld: 1.200 kr
Såldes den 29 april 2024
3005 Spegel
Förgylld ram, 47x43 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 april 2024
9074 Spegel
Förgylld, 153x85 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 8 april 2024
8288 Spegel
Såld: 350 kr
Såldes den 1 april 2024
8279 Spegel
förgylld, 1800-tal. Höjd: 182 cm, bredd: 70 cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 1 april 2024
8235 Spegel
Förgylld ram, yttermått inklusive ram: 51x43 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 1 april 2024